Renovexin Nasıl Kullanılır?

Renovexin tablet içeriği her iki kutuda da farklılık gösteriyor. Bunun nedeni yeşil kutunun saç dökülmelerini engellemeyi hedeflemesi, kırmızı kutunun da 12 yıl boyunca uyuyan saç köklerinin yeniden canlanmasını hedeflemesidir. Renovexin yeşil kutunun içerisinde demir, çinko ve yüksek miktarda Isırgan özü bulunmaktadır. Kırmızı kutunun içerisinde de biotin, kolajen, H vitamini, B12 ve B5 vitamini bulunmaktadır.

Renovexin içeriği bakımından diğer ürünlerle kıyaslandığında oldukça etkili bir formüle sahiptir. Bu formülü Yeditepe Üniversitesinde yapılan klinik araştırmalarla elde ettik. Ürünün amacını karşılayabilecek bitki özleri, vitaminler ve mineralleri itinayla bir araya getirip sizlerin kullanımına sunduk. Piyasada bulunan ve saç çıkardığını, kelliği giderdiğini iddaa eden şampuan ve serumların işe yaramadığı Sağlık Bakanlığı tarafından yapılan duyuru ile dile getirilmişti. Saçların yeniden canlanması ve dökülmesinin durması tamamen kaliteli besinlerle saç hücrelerinin beslenmesiyle alakalı. Biz de bunu bildiğimiz için saç hücrelerini besleyecek nitelikteki besinleri kullanarak bir efervesan tablet yaptık.

renovexin tablet kullanımı

Renovexin Tabletin İçindekiler Ne İşe Yarıyor?

Ürünün içerisinde yer alan bitkiler, vitaminler ve mineraller temel olarak saç dökülmesini engelliyor, kellik problemini gideriyor ve uyuyan saç hücrelerini yeniden uyandırmayı amaçlıyor. Bu bağlamda ısırgan tohumların hidrolize edilmesi ile birlikte elde edilen ısırgan özütü zayıflamış saç hücrelerinin büyümesini sağlıyor ve bu sayede saç dökülmelerini ciddi bir oranda azaltıyor. Demir ve çinko bombardımanı ile de saç telleri ciddi manada besleniyor ve bu sayede daha güçlü hale geliyorlar. Bu da dolaylı olarak saç dökülmelerinin önüne geçiyor.

Ürünün kırmızı kutulu tabletinde de yüksek miktarda vitamin bulunuyor. B12 ve B5 vitaminleri ile saç hücreleri uyandırıldıktan sonra daha güçlü olması için besleniyor. Kolajen maddesi ile birlikte 12 yıldır uyuyan hücrelerinin uyanması yaklaşık 3 kat daha da hızlı hale getiriliyor. Bu içerikle birlikte saç kökleri canlanıyor ve saç telleri üretmeye başlıyor. Biotin maddesiyle birlikte bu köklerin üzerindeki stres kalkıyor ve saç hücreleri rahatlatılıyor. Bu da hücrenin tel üretimini kolaylaştırıyor. Üstüne H vitamini ile birlikte saç tellerinin de üretim süresi artırılıyor bu sayede daha çok sayıda saç teli üretiliyor ve daha gür saçlar elde edilebiliyor.