Renovexin İçeriği

Renovexin tablet içeriği her iki kutuda da farklılık gösteriyor. Bunun nedeni yeşil kutunun saç dökülmelerini engellemeyi hedeflemesi, kırmızı kutunun da 12 yıl boyunca uyuyan saç köklerinin yeniden canlanmasını hedeflemesidir. Renovexin yeşil kutunun içerisinde demir, çinko ve yüksek miktarda Isırgan özü bulunmaktadır. Kırmızı kutunun içerisinde de biotin, kolajen, H vitamini, B12 ve B5 vitamini bulunmaktadır.

Renovexin Tablet İçeriğinde Neler Var?

Renovexin içeriği bakımından diğer ürünlerle kıyaslandığında oldukça etkili bir formüle sahiptir. Bu formülü Yeditepe Üniversitesinde yapılan klinik araştırmalarla elde ettik. Ürünün amacını karşılayabilecek bitki özleri, vitaminler ve mineralleri itinayla bir araya getirip sizlerin kullanımına sunduk. Piyasada bulunan ve saç çıkardığını, kelliği giderdiğini iddaa eden şampuan ve serumların işe yaramadığı Sağlık Bakanlığı tarafından yapılan duyuru ile dile getirilmişti. Saçların yeniden canlanması ve dökülmesinin durması tamamen kaliteli besinlerle saç hücrelerinin beslenmesiyle alakalı. Biz de bunu bildiğimiz için saç hücrelerini besleyecek nitelikteki besinleri kullanarak bir efervesan tablet yaptık.

renovexin içindekiler

Renovexin İçeriği Yan Etki Barındırır Mı?

Renovexin efervesan tabletler içerik olarak bitkisel olarak hazırlanmıştır ve vücudun ihtiyaç duyduğu vitamin ve mineralleri barındırır. Zaten saç dökülmeleri bu vitamin ve mineralleri eksikliğinden kaynaklı olarak dökülme yapmaktadır. Saç dökülmelerini engellemek mevcut saçlarınızın korunması için önemlidir. Ancak dökülmüş saçların yeniden uzamasını sağlamak daha farklıdır. Çünkü dökülmüş saçlar köke yakın bir bölgeden kopmuş ve yeniden uzamayan saç kökleridir. Bu saç köklerinin yeniden uzamasını sağlamak için çok daha fazla bakım gerekmektedir. Ortalama 2 aylık bir bakım ile bu saç köklerinin yeniden uzamasını sağlayabilirsiniz. Ancak bu bakım gerçekten besleyici olmalıdır. Aksi taktirde saçlarda uzama gibi bir sonuç görülemez.

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (4 Kişi oy verdi, 5 üzerinden ortalama puan: 3,75. Bu yazıya oy vermek ister misiniz?)
Loading...