Renovexin Yurtdışı Sipariş

Nasıl Sipariş Verebilirim?

Bu internet sayfasından “Sipariş Ver” linkine tıklayarak açılan sayfada Avrupa seçeneğini seçerek bilgilerinizi eksiksiz olarak doldurmanı gerekmektedir.

Nasıl Ödeme Yapabilirim?

Ödemelerinizi Western Union ile kesinti olmadan kolaylıkla yapabilirsiniz. Western Union ile yaptığınız ödemeler birkaç saat içerisinde tarafımıza ulaşmaktadır. Ödeme sonrasında MTCN (para transfer şifresini) tarafımıza iletmeniz gerekir.

Kargom Ne Zaman Gönderilir?

Ödemeleriniz tarafımıza ulaştıktan 3 gün içerisinde kargonuz gönderilmiş olacaktır. Sipariş verdiğiniz ülkeye bağlı olarak 3-15 gün arasında tarafınıza ulaşmış olacaktır. Teslim alınmayan ürün ve paketler için ücret iademiz yoktur.

Bize Nasıl Güveneceksiniz?

Firmamız bitkisel ve kozmetik ürünleri satışında binlerce müşteriye sorunsuz teslimat yapmış ve müşteri memnuniyeti oldukça yüksektir.

Türkiye’ye Göre Neden Pahalı?

Yurtdışı siparişlerinizde ciddi miktarda gümrük,kargo,paketleme ödemeleri yaptığımız için Yurtdışı fiyatlarımız biraz yükselmektedir.

Ücretsiz Destek Sunuyoruz.

Siparişleriniz için sürekli olarak ücretsiz destek alabilirsiniz. Bunun için whatsapp sipariş hattımızdan bize ulaşabilirsiniz.

renovexin-yurtdışı-sipariş

Yurtdışına Neden Kapıda Ödemeli Gönderi Yok?

Çünkü bilindiği üzere yurt dışı kargo gönderimleri yurt içi gönderimlerine oranla çok daha maliyetlidir. Yurt dışına gönderilmiş bir kargonun müşteri tarafından teslim alınmaması durumunda firmamız ciddi oranda zarar edebilmektedir. Bu nedenle ödemeler kargo gönderilmeden önce Western Union ile alınmaktadır. Bu sayede hem müşterinin bize ödeme yaptığına dair elinde bir belgesi olmaktadır. Hem de bizim müşteri ürünü alacak diye bir güvencemiz olmaktadır.

Yurtdışı gönderilerimiz ortalama 15 ile 20 gün arasından teslim olmaktadır. Bu süreç ödeme alındıktan sonra ki ilk iş günü içerisinde başlatılır. Bu süreçte kargonun hazırlanması. Gönderi için gerekli evrakların toparlanması. Kargonun, kargo firmasına teslim edilmesi ve kalan süreç ise transfer sürecidir. Gümrük işlemlerinden kaynaklı olarak kargolarda gecikme vs durumlar meydana gelebilmektedir. Her ülkenin gümrük denetimleri farklı seviyelerde olduğu için ülkelere göre tahminde bulunmak zordur. 15 ile 20 gün arası süreç tahminidir. Gecikme ve ya erken gelmek gibi durumlar yaşanabilir.

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Bu yazıya oy vermek ister misiniz?)
Loading...